Кабмін погодив старт пілотного проекту з мультимодальних переміщеннь транзитних відправлень "Укрпоштою"

Кабмін погодив старт пілотного проекту з мультимодальних переміщеннь транзитних відправлень "Укрпоштою"

Кабінет міністрів України погодив дати проведення пілотного проекту по впровадженню мультимодальних переміщеннь транзитних відправлень національного оператора поштового зв'язку та розширення співробітництва з міжнародними поштовими операторами.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в Києві в четвер, передає інформаційне агенство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з рішенням Кабміну, пілотний проект з мультимодальних переміщеннь транзитних відправлень і їх обробці в місцях міжнародного поштового обміну національного оператора поштового зв'язку (в даний час - ПАТ "Укрпошта") буде проводитися з 1 червня 2018 року по 31 грудня 2019 року на території пропускного пункту для авіасполучення "Бориспіль-аеропорт".

Можливість здійснювати поштовий обмін з міжнародними поштовими операторами посилить контроль за відправленнями, який "Укрпошта" здійснює спільно з Державною фіскальною службою.

Передбачається, що завдяки прийняттю даного акту, "Укрпошта" зможе значно наростити обсяги міжнародного обміну, розширити канали доставки міжнародних відправлень і отримати додатковий річний дохід в розмірі близько 200 млн грн.

Додаткові кошти будуть використані для збереження і розвитку мережі "Укрпошти", а також для забезпечення універсальних послуг поштового зв'язку.

Довідково:

ПАТ "Укрпошта" входить в сферу управління Міністерства інфраструктури України. Надає близько 50 видів послуг в 11,5 тис. відділеннях по всій Україні. Штат підприємства налічує 73 тис. працівників, з яких 36 тис. - листоноші.

У квітні НБУ надав ПАТ "Укрпошта" ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. У зв'язку з цим "Нова Пошта" попросила суд визнати незаконною видачу ліцензії НБУ "Укрпошті" на здійснення грошових переказів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x