Кабмін хоче залучити інвестиції на АТ «Укрпошта»

Кабмін хоче залучити інвестиції на АТ «Укрпошта»

«Ми зацікавленні у залученні стратегічного інвестора для Укрпошти. Для нас важливо, щоб 51% акцій компанії залишились у державній власності, проте компанія мала ресурси для розвитку. За минулий рік Укрпошта отримала 600 млн грн чистого прибутку, чистий дохід від реалізації продукції склав 8,2 млрд грн, що на 20,6% більше в порівнянні з 2018 роком», - прокоментував Владислав Криклій.

В приміщені Мінінфраструктури відбулася зустріч із Спеціальним уповноваженим Уряду ФРН з питань підтримки процесу приватизації в Україні паном Райнером Бомбою.

На зустрічі був присутній Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, Перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович, Перший заступник генерального директора АТ «Укрпошта» Олександр Перцовський, директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Фарід Сафаров.

У ході зустрічі були обговорені напрямки діяльності та результати роботи АТ «Укрпошта», про реструктуризацію компанії, міжнародне партнерство та плани на наступні 5 років, а також варіанти співпраці по залученню стратегічних партнерів для АТ «Укрпошта».

Після чого Райнер Бомба висловив готовність до подальшої співпраці.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x