Кабінет міністрів змінив керівників державних підприємств

Кабінет міністрів змінив керівників державних підприємств

Кабінет міністрів 15 квітня звільнив з посади державного секретаря Міністерства інфраструктури України Андрія Галущака. Раніше Андрій Галущак працював Директором департаменту інвестицій Укрзалізниці.

 

Також Кабмін призначив Юрія Лещука першим заступником Голови Голови Державного агентства інфраструктурних проектів України, підприємство займається реалізацією державної політики у сферах будівництва, реконструкції та модернізації інфраструктури авіаційного, морського та річкового транспорту.

Звільнивши Марчека Желько з посади в.о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» та з посади члена правління, Кабінет міністрів призначив Івана Юрика на посаду в.о. Голови правління, а Романа Веприцького на посаду в.о. члена правління Укрзалізниці

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x