Інспектора управління Укртрансбезпеки в Кіровоградській області затримано під час одержання неправомірної вигоди в сумі 10 000 грн

Інспектора управління Укртрансбезпеки в Кіровоградській області затримано під час одержання неправомірної вигоди в сумі 10 000 грн

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону спільно зі співробітниками УЗЕ в Кіровоградській області ДЗЕ Нацполіції України в рамках процесуального керівництва у кримінальному провадженні, викрито інспектора Управління Укртрансбезпеки в Кіровоградської області.

Про це повідомляється на сайті військової прокуратури.

Вказаний посадовець вимагав та одержав від власника зернових, що перевозяться автотранспортом, неправомірну вигоду в розмірі 10 000 грн за не складання протоколу про вчинення правопорушення у зв’язку з перезавантаженням автомобіля.

Під час передачі обумовленої суми хабаря інспектора затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Військовою прокуратурою затриманій особі готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУ Нацполіції в Кіровоградській області.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x