І знову просимо: Кабмін вирішив звернутися до Китаю з проханням позичити $7 млрд на розвиток інфраструктури

І знову просимо: Кабмін вирішив звернутися до Китаю з проханням позичити $7 млрд на розвиток інфраструктури

Нещодавно стало відомо, що в Кабінеті міністрів підготували звернення до Уряду Китаю з пропозицією підписати рамкову кредитну угоду загальною вартістю $7 млрд. Про це повідомив Віктор Довгань, що обіймає посаду заступника міністра інфраструктури під час презентації виставкового проекту China international Import Expo. Він зазначив, що кошти, отримані в рамках цієї угоди будуть спрямовані на розвиток кількох інфраструктурних проектів.

«Уряд ставить собі за мету вийти з офіційною пропозицією до міністерства економіки Китаю відносно укладення рамкової кредитної угоди приблизно на $7 млрд між Китаєм та Україною», - прокоментував Довгань.

Наразі відсутня конкретна інформація щодо того, в яку галузь інфраструктури планується спрямувати отримані кошти.

Віктор Довгань також зазначив, що раніше було підписано кілька контрактів на суму близько 200 млн євро з двома китайськими компаніями, що займаються будуванням доріг в Україні. Більше того, невдовзі Україна планує підписати контракт стосовно будівництва мосту поблизу міста Кременчук.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року уряди двох країн підписали дорожню карту з реалізації ініціатив Економічний пояс Великого шовкового шляху та Морський шовковий шлях. Обидві ініціативи повинні в перспективі дозволити Україні обійти транзитні обмеження, що їх встановила Росія в країнах Середньої Азії.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x