Голову Укртрансбезпеки поновили на посаді

Голову Укртрансбезпеки поновили на посаді

Сьогодні, 19 вересня, Кабінет міністрів поновив Михайла Ноняка в посаді голови "Укртрансбезпеки". Про це на своїй сторінці у Facebook написав сам Михайло Ноняк.

«Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Адміністративна перевірка, що тривала рекордно довго (замість очікуваного місяця майже півроку), розглянувши величезну кількість сфабрикованих матеріалів, завершилась не на користь лобістів фейкових реформ. Сьогодні Уряд прийняв справедливе і зважене рішення, Від сьогодні моя вимушена «відпустка» завершена», - написав він.

Нагадаємо, Михайла Ноняка, було відсторонено від обов'язків голови "Укртрансбезпеки" та призначено службове розслідування, через звіт антикорупційного управління Міністерства інфраструктури України. В звіті йшлося про чисельні порушення в системі видачі дозволів на міжнародні вантажні перевезення, корупційні прояви деяких працівників Державної служби України з безпеки на транспорті.

Не дивлячись на велику кількість фактів корупції, неефективного управління даного органу, та рішення комісії з питань вищого корпусу державної служби про те, що в діях Голови Укртрансбезпеки, Михайла Ноняка, були неправомірні дії - Уряд все ж прийняв рішення поновити дану особу в посаді.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x