Екологічні автобуси починають роботу по всьому Дубаю

Екологічні автобуси починають роботу по всьому Дубаю

Дубай запускає нові еко-автобуси, перші в своєму роді в ОАЕ, які відповідають європейським стандартам викидів.

Маттар Аль Тайер, генеральний директор і голова ради виконавчих директорів дорожньо-транспортного управління (RTA), оголосив про початок експлуатації 94 автобусів середнього розміру, які є першими у своєму роді в ОАЕ.

«Доставка нової партії автобусів є частиною генерального плану RTA щодо поліпшення громадського транспорту в Дубаї і відповідно до найвищих міжнародних стандартів. Наша мета - надавати кращі в своєму роді послуги для пасажирів громадського транспорту і відповідати стійкому зростанню», - наголосив Аль Тайер.

Цей крок також узгоджується із зусиллями RTA по перетворенню громадського транспорту в ідеальний вибір мобільності в Дубаї і до збільшення поїздок на громадському транспорті близько 26 відсотків до 2030 року, що вимагає надання варіантів громадського транспорту, яка характеризуються високою продуктивністю, доступною вартістю. Це також поліпшить інтеграцію між усіма транзитними коштами.

Аль-Тайер додав: «Нові автобуси будуть направлені на 17 маршрутах: вісім існуючих маршрутів і дев'ять нових маршрутів, виділених маршрутами автобусів метро, ​​маршрутами низький попит і маршрутами, що обслуговують житлові райони, які не вимагають роботи великих автобусів. Нові автобуси обслуговуватимуть нові райони і розширювати географічний обсяг громадського транспорту в Дубаї».

Автобус має корпус з нержавіючої сталі, а дизайн передніх коліс створює більше місця для водіїв. Двигуни характеризуються низькою витратою палива і низьким рівнем викидів вуглецю, що означає зниження викидів вуглекислого газу відповідно до європейських стандартів. У автобуса є двері низького поверху для входу 'людей рішучості' і розкішної внутрішньої обробки. Токож він матиме інтернет-сервіс (Wi-Fi) і USB-порти для зарядки. Щодо технічних характеристик автобуса, в ньому можуть розміститися 32 пасажири сидячі та 9 пасажирів, що їдуть стоячи.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x