Діджиталізація ринку зернових перевезень покращує логістичну та економічну складову перевезень

Діджиталізація ринку зернових перевезень покращує логістичну та економічну складову перевезень

У світі все більше і більше грошей інвестується у стартапи, пов’язані з транспортними послугами. Вони вважаються перспективними та важливими для ринку перевезень. Сьогодні інформаційні технології інтегруються в транспортну логістику.

JIT+ – це зручна система яка складається з веб-сайту та мобільного додатку, мета якого: забезпечити перевезення вантажів, мінімізувавши людський фактор в процесі організації логістики. При цьому у власника вантажу є можливість контролювати місцезнаходження і терміни прибуття вантажу безпосередньо у своєму смартфоні. 

Компанія JIT+ спеціалізується у сфері побудови ефективної транспортної логістики зерна в Україні.

«Переймаючи ефективні європейські принципи побудови логістики, ми розробили унікальний сервіс, який дозволяє відслідковувати перевезення зерна в режимі online. Власник вантажу має можливість зв’язуватися з водієм в реальному часі, оптимізувати маршрути та скорочувати час простою на пунктах завантаження та вивантаження сільгосппродукції», - інформують у компанії.

Єдиний інформаційний простір дозволяє замовникам, вантажоотримувачам та перевізникам вести переговори один з одним без посередників. Статистичні дані та рейтинги перевізників допомагають знайти надійних партнерів та побудувати довгострокові прогнози розвитку свого бізнесу.  

Закордоном звичайним явищем стала можливість контролювати рух автомобіля у своєму смартфоні із заздалегідь визначеною вартістю поїздки, більше того з оплатою за проїзд через інтернет. Це дозволяє створити середовище розумної конкуренції, де сервіс, який надається виконавцем оцінюється за результатами виконаної роботи. Інновації спрощують та покращують ведення бізнесу, тому JIT+ прагне до вирішення проблем та створення ефективної транспортної логістики. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x