CoST почне моніторити ремонт столичних доріг

CoST почне моніторити ремонт столичних доріг

Сьогодні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Ініціативою з прозорості будівництва CoST, Київською міською державною адміністрацією, комунальною корпорацією «Київавтодор» та Transparency International Україна. Підкреслимо, що КМДА та «Київавтодор» у липні 2017 року за власною ініціативою вирішили приєднатися до CoST. Метою такої співпраці є забезпечення публічності у сфері будівництва та ремонту автомобільних доріг міста Києва.

На початку співпраця відбуватиметься на основі 3-х пілотних проектів:

1. Капітальний ремонт дорожнього одягу Кільцевої дороги (вартість проекту –
396,5 млн грн, генпідрядник – ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл»).

2. Реконструкція вул. Кирилівської з реконструкцією трамвайних колій у
Подільському районі м. Києва (орієнтовна очікувана вартість будівництва – 780 млн
грн).

3. Капітальний ремонт дорожньої мережі м. Києва: вул. Алма-Атинська від вул.
Празької до вул. Літинської, Дніпровський район (загальна кошторисна вартість
станом на 15 березня 2017 року дорівнює 260 млн грн).


За результатами моніторингу команда CoST представить громадськості верифікаційні звіти, які вкажуть на наявність/відсутність ризиків неефективного управління, нададуть висновки щодо ефективності використання публічних коштів та проблем реалізації дорожніх проектів. Як результат складання таких верифікаційних звітів фахівці CoST також підготують рекомендації для вирішення основних проблем дорожньої галузі у місті Києві.
Директор Національного Секретаріату CoST Наталія Форсюк наголосила: «Ми вдячні Київській міській державній адміністрації та «Київавтодору» за виявлене бажання
долучитися до Ініціативи, впроваджувати міжнародні стандарти прозорості й підзвітності будівництва та інформувати громадськість щодо стану реалізації проектів у дорожньому секторі. Також ми підкреслюємо, що мета CoST – це ефективний діалог замовника, підрядника та громадськості з метою вирішення спільних проблем».

З кінця вересня «Київавтодор» у рамках співпраці з CoST розпочне розкриття інформації за 3-ма пілотними проектами. Верифікаційні звіти за результатами моніторингу очікуються не раніше березня наступного року в залежності від стану реалізації проектів.

 

Інформаційна довідка:
1. Проект «Капітальний ремонт дорожнього одягу Кільцевої дороги».
Довжина вулиці – 6,1 км. Термін виконання робіт – 1 листопада 2017 року. Вартість виконання будівельних робіт – 396,5 млн грн. Генпідрядник – ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».
2. Проект «Реконструкція вул. Кирилівської з реконструкцією трамвайних колій у Подільському районі м. Києва».
Станом на сьогодні в установленому діючим законодавством порядку визначено генеральну проектну організацію, а саме ТОВ "Інститут "Київдормістпроект". Ведуться проектні роботи. Вартість таких робіт згідно з укладеним договором складає 13,4 млн грн. Орієнтовна довжина
реконструкції вулиці Кирилівської складає 5 км. Орієнтовна очікувана вартість будівництва складає 780 млн грн. Вартість буде уточнена після розробки кошторисної документації та виконання її експертизи.
3. Проект «Капітальний ремонт дорожньої мережі м. Києва: вул. Алма-Атинська від вул. Празької до вул. Літинської, Дніпровський район».
Вид робіт: капітальний ремонт магістральної вулиці районного значення. Довжина ділянки: 3,571 км. Загальна кошторисна вартість капітального ремонту у поточних цінах станом на 15 березня 2017 р. – 260 329 990 грн. Тривалість капітального ремонту – 15 місяців. Станом на 29.06.2017 року оголошена процедура визначення виконавця будівельних робіт.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x