Чи буде вирішене питання з корупцією в Держекоінспекції

Чи буде вирішене питання з корупцією в Держекоінспекції

17 липня 2018 року заплановано проведення чергової наради під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Лавренюка Ю. Ф. щодо проблемних екологічних питань, що мають місце в морських портах України. Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури України вже не вперше ініціює проведення такої наради, але поки що жодної результативної зустрічі не відбулося.

Крайня, з запланованих нарад, мала відбутися 25 травня 2018 року за участі представників Міністерства екології та природних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України, але була відмінена по причині відсутності зазначених вище представників.

Наразі представники бізнесу та асоціацій все частіше заявляють, що зіштовхуються зі спірними питаннями, котрі виникають під час здійснення екологічного та радіологічного контролю вантажів у морських портах України.

Як відомо з наших джерел, в даний час в провадженні слідчого відділу одного з управлінь Служби безпеки України перебувають матеріали кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 364 Кримінального кодексу України на підставі звернення однієї з профільних асоціацій за фактом зловживання посадовими особами Державної екологічної інспекції своїм становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Такі дії державних інспекторів Державної екологічної інспекції України негативно впливають на діловий та інвестиційний клімат України та призводять до суттєвих збитків для судновласників, вантажовласників та держави.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x