Будівництво нової дороги до порту на Одещині

Будівництво нової дороги до порту на Одещині

В Одесі відбулася нарада щодо розвантаження мережі місцевих доріг Одеси та забезпечення транспортного сполучення до Одеського морського торгового порту. Про це зазначено на офіційному сайті Державного агентства автомобільних доріг України.

Участь у обговорені взяли представники місцевої влади, керівництво Укравтодору, Асоціації морських портів України.

На нараді обговорювався концепт будівництва автомобільної дороги від V черги естакади Одеської філії ДП «АМПУ» до автомобільної дороги загального користування державного значення М-28 Одеса – Южний та накопичувального майданчика великовантажних автомобілей в Суворовському районі Одеси.

«Під час візиту Президента ми спілкувалися про необхідність будівництва нової дороги до Одеського морського торгового порту. Сьогодні нам вдалося уточнити усі деталі та фактично запустити новий проєкт – будівництво нової дороги для кращого сполучення із морськими портами, розвантаження міста. Сподіваюся, що разом із Одеською міською радою ми швидко подолаємо усі бюрократичні перепони та якнайшвидше почнемо будівельні роботи» – зазнчив Олександр Кубраков Голова Укравтодору.

Будівництво дороги потребує виділення близько 20 га землі міста. Протяжність дороги – 4,3 км. Попередній проєкт включає також сполучення існуючої естакади з автомобільною дорогою, накопичувальний майданчик для відстоювання транспорту, майданчик зважування-в-русі (WiM).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x