АсМАП прийняв участь в засіданні International Road Transport Union

АсМАП прийняв участь в засіданні International Road Transport Union

Сьогодні делегація АсМАП України під головування Президента АсМАП України Л. Костюченко прийняла участь у засіданнях Транспортних рад International Road Transport Union - IRU по вантажним автомобільним перевезенням (CTM) та по пасажирським автомобільним перевезенням (CTР).
Учасниками засідань було розглянуто питання: позиції IRU стосовно управління переходом до безпілотних транспортних засобів; позиції IRU щодо зміни системи квот багатосторонніх дозволів ЄКМТ, а саме питання обмежень, заснованих на кількості поїздок; декарбонізації транспорту - створення нових двигунів та енергоносіїв для майбутньої мобільності. 
Як завжди, одним з найболючіших питань засідань є нехватка водіїв. З метою вирішення даного питання було створено спеціальну робочу групу. 
Не залишилися поза увагою делегатів Транспортних рад й питання інновацій. Розглянуто та прийнято скоординований план дій щодо успішної цифровізації системи МДП, та її можливостей, як інтермодальної системи МДП, в глобальному вирішенні регіональних. Було презентовано проекти My Corridor (MaaS), HiReach, MaaS Alliance.

31822248 775154022681744 8104770331715043328 o

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x