Amazon має намір скласти конкуренцію головним логістичним гігантам

Amazon має намір скласти конкуренцію головним логістичним гігантам

Нещодавно стало відомо про новий проект онлайн-рітейлера Amazon.com Inc. Компанія збирається створити власну службу доставлення покупок та інших посилок для споживачів. Експерти говорять, що такий крок може перетворити її в прямого конкурента таких компаній, як FedEx Corp. и United Parcel Service Inc. (UPS).

Як повідомлялося представниками Amazon, новий сервіс матиме назву Shipping With Amazon (SWA). Планується, що перші замовлення служба прийматиме уже в найближчі кілька тижнів, правда, поки що у Лос-Анджелесі. До кінця 2018 року географія доставлень повинна поширитися ще на кілька міст. На початку Amazon планує приймати замовлення на доставку товарів інших магазинів, що продаються на її сайті, а пізніше цей сервіс стане доступним для всіх охочих.

Після того, як з'явилася новина про новий сервіс, акції Amazon збільшилися на 1,1%. Цікаво, що в цей же час акції UPS подешевшали на 6,5%, а компанії FedEx – на 4,5%.

Amazon.com (штаб-квартира - Сіетл) - найбільша у світі компанія, що реалізує товари і послуги через Інтернет. Є одним з перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж товарів масового попиту. Компанія в 2017 році збільшила чистий прибуток у порівнянні з 2016 роком на 27,9% - до $ 3,033 млрд.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x