Аеропорт "Бориспіль" відкриє багаторівневий паркінг в кінці липня

Аеропорт "Бориспіль" відкриє багаторівневий паркінг в кінці липня

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" розраховує на запуск багаторівневого паркінгу в кінці липня 2018 року. Про це повідомив комерційний директор підприємства Георгій Зубко, інформує "Дело.ua".

"Роботи ведуться прискореними темпами. Ми можемо констатувати близько 70% готовності, і, я думаю, що в тестовому режимі ми запустимо його в кінці липня. Якийсь час буде необхідно для запуску роботи паркынгу, але будівельні роботи ми закінчимо ", - розповів директор підприємства Георгій Зубко під час інспектування будівництва паркінгу.

Нагадаємо, будівництво багаторівневого паркінгу для "Борисполя" почали ще в 2011 році. А в 2015 році аеропорт вже розірвав через суд договір з першим підрядником будівництва паркінгу - ВАТ "Будівельне управління №813". Компанію звинуватили в неякісному виконанні будівельних робіт. Державний аеропорт відсудив у генерального підрядника борг і пеню на загальну суму майже 95 млн грн.

За словами заступника гендиректора аеропорту Павла Рябікіна, експертиза виявила "велика кількість халтури, непроваркі основних швів, неправильного кріплення".

"Склалося враження, що дуже поспішали освоїти гроші, і тепер нам доведеться не доробляти, а переробляти ", - розповів Рябикин. -" За деякими частинами непроварка швів досягає 90% - прихопили, і варто "на соплях".

У червні 2017 року "Бориспіль" визначив нового генпідрядника будівництва паркінгу - за підсумками трьох раундів аукціон виграло ТОВ "НАН" (Харків). Як повідомила тоді прес-служба аеропорту, ця компанія відома реалізацією великих інфраструктурних проектів Південно-Західної залізниці.

Компанія-переможець запропонувала добудувати багаторівневий паркінг біля аеропорту за 439 млн грн, при стартовій ціні в 440,5 млн грн і кроком аукціону в 100 тис. Грн.

Також "НАН" зобов'язалося побудувати паркінг всього за рік з моменту підписання договору. Решта претендентів пропонували побудувати все за 17 місяців. Таким чином, до червня 2018 року "НАН" повинно було побудувати першу чергу паркінгу на 1 тис. місць. Другу чергу повинні були добудувати до кінця 2018 року.

При цьому Кабінет міністрів України в липні 2017 року збільшив кошторисну вартість будівництва паркінгу біля терміналу D на 172,5 млн грн - до 690,6 млн грн.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x