АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ОБГОВОРИВ ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ З ЯПОНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ОБГОВОРИВ ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ З ЯПОНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

17 червня 2017 року в міжнародному аеропорту "Бориспіль" відбулася зустріч з японською делегацією на чолі з Сінічі Кітаока, президентом Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).

Під час зустрічі президент JICA розповів про найближчі плани щодо розширення діяльності агентства в Україні. Представники аеропорту зі своєї сторони презентували найближчі перспективи розвитку аеропорту "Бориспіль" та висловили готовність до подальшої продуктивної співпраці.

"Аеропорт Бориспіль вже в цьому році обслужить більше 10 млн пасажирів та перейде в категорію великих аеропортів за європейською класифікацією. Ми очікуємо, що в наступні три роки пасажиропотік складе 15 млн пасажирів. Це актуалізує питання реконструкції другої злітно-посадкової зони, тому ми сподіваємося на продовження співпраці з JICA за даним напрямком", – відзначив Павло Рябікін, генеральний директор аеропорту "Бориспіль".

Представники японського агентства ознайомилися із змінами, що відбулися в терміналі D, відзначили зростання рівня комфорту для пасажирів та високо оцінили розвиток аеропорту за останні роки.

Інформація від прес-служби Міжнародного аеропорту "Бориспіль"

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x