Logo
Версія для друку

50 нових вагонів для Київського метрополітену

50 нових вагонів для Київського метрополітену

Відомо, що Депутати Київради проголосували за закупівлю нових сучасних вагонів для Київського метрополітену. Загалом планують придбати 50 вагонів вартістю понад 50 млн євро, гроші будуть надані з Європейського банку реконструкції та розвитку.

В мерії стверджують, що таке рішення дозволить зменшити навантаження на наземний транспорт та забеспечить більш комфортне, швидке переміщення пасажирів.

«Торік Київським метрополітеном перевезено майже 500 мільйонів пасажирів. Інвентарний парк вагонів налічує 821 одиницю. Щоденно в годину «пік» на лінії випускається 546 вагонів. Зважаючи на попит даного виду транспорту, місту необхідні додаткові одиниці. Столиця має намір придбати до 50 новеньких вагонів на загальну суму до 50 мільйонів євро», – розповів Андрій Странніков депутат Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За даними Київського метрополітену  про найзавантаженіші лінії та станції у 2019 році: лідирує червона лінія -132,245 млн пасажирів та станція «Академмістечко» - 13,743 млн пасажирів.

 

Останні з Прес-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)