Голова «Укрзалізниці» відпочиває біля басейну у робочий час

Голова «Укрзалізниці» відпочиває біля басейну у робочий час

Голову правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна було помічено у релакс-зоні одного з одеських готелів у робочий час.

Очевидці повідомляють, що 26 червня о 16:00 польський керівник прогулювався у пляжних шортах у релакс-зоні готелю М1.

Один з очевидців повідомив, що бачив Войцеха Балчуна о 16:00 під час перерви на каву в ході конференції.

Пізніше той самий очевидець побачив керівника «Укрзалізниці» о 17:45 та зробив фото.

Важливим фактом, за словами очевидця, є те, що 7 хвилин потому на сторінці Войцеха Балчуна у Facebook з’явився запис про участь у конференції зернотрейдерів в Одесі, де Балчун запропонував вантажовідправникам купувати вантажні вагони та передавати їх підприємству у фінансовий лізинг. Більш того, запис опубліковано українською мовою, якою польський керівник досконало не володіє. Судячи з фото, Балчун приймав участь у конференції.

43929f40ed31aeef8cd7fdfc409aa632

Нагадаємо, раніше народний депутат Віталій Купрій заявив у Нацполіцію про відсутність Войцеха Балчуна на роботі протягом 48 днів і нанесення державі таким чином збитків у розмірі одного мільйона гривень.

Джерело: strana.ua

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x