Форум: «Транспорт як дзеркало реформ в Україні: наслідки та вплив на бізнес»

Форум: «Транспорт як дзеркало реформ в Україні: наслідки та вплив на бізнес»

13 серпня, в Києві відбувся форум: «Транспорт як дзеркало реформ в Україні: наслідки та вплив на бізнес» організована Морською палатою України.

В залі були зібрані представники всіх галузей транспорту: автомобільного, залізничного, авіаційного, морського, дорожньо-будівельного, річкового.

«Форум присвяченей поточним проблемам транспорту, а саме загострення за останні пів року проблем, які поставили на грань існування України, як морської держави. Мета заходу звернути увагу президента України, депутатів, які будуть вирішувати транспортні проблеми. Допомогти їм зрозуміти якого рівня проблеми є, і що ці проблеми можуть вирішуватися», - прокоментував модератор форума Володимир Шульмейстер.

На заході було детально розглянуті питання реформування морської та річкової галузей. 

«Морська галузь опинилася на межі колапсу. Морська адміністрація почала працювати в серпні минулого року, і за один рік їй вдалость принести повну плутанину в усіх функціях що їй довірили виконувати. Перша і найголовніша проблема це непрофесіоналізм, некомпетентність керівників. Всім відомо, що Петренко Дмитро Сергійович - керівник Морської адміністрації, підробив довідки про плавання коли отримував капітана далекого плавання і це не перший такий випадок. Ми вважаємо що цих людей не тільки потрібно звільнити, а й притягнути до кримінальної відповідальності, а також не допустити щоб у майбутньому вони змогли посідати керівні посади»,- заявив Іван Ніякий, віце-президент Морської палати України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x