Форум «Rail Cargo Business Forum»

Форум «Rail Cargo Business Forum»

10 жовтня, відбувся форум: «Rail Cargo Business Forum». Це гарний простір фахових дискусій і нетворкінгу між учасниками ринку вантажних залізничних перевезень, який зібрав ключових гравців та експертів на ринку.

У ході заходу була можливість на пряму задати проблемні питанні топ-менеджерам АТ «Укрзалізниця».

Андрій Рязанцев на питання про профіцит парка відповів: « По об’єктивним показникам збільшилась кількість щоденних погружених вагонів, цей показник збільшився більш ніж на 2 тисячі вагонів порівнюючи з попереднім роком. При цьому перевозимо практично ту ж саму кількість груза, значних змін немає, показник змінився тільки на +14%. Але в свою чергу на путях з’явилися порядку 100 маршрутних потягів, які знаходяться між точкою відправлення і вигруження».

Чи буде знову передана Укрзалізниця під керівництво МІУ, Антон Саболевський прокоментував: « Розмови ведуться уже близько 1,5 місяця. Зараз юристи МІУ та Кабміну розбираються, як саме виконується функція акціонера та власника, тому конкретних строків немає. Але, на жаль або на радість, держава визначилась навіщо являється власником УЗ та навіщо взагалі потрібна Укрзалізниця. Від менеджерів очікують забезпечення перевозки грузов, пасажирів, що ми являємся фінансово стійкими та підвищуємо свою операційну ефективність. В будь-якому випадку тільки держава визначає розвивається УЗ більш чи менш динамічно».

За словами топ-менеджерів АТ «Укрзалізниця» на даний час є соціальним роботодавець. УЗ працевлаштовує людей тільки для того, щоб вони були працевлаштовані. Ключова відмінність від того, що було 10 років тому, це те що Укрзалізниця с регіонального принципа побудови бізнеса переходить в вертикальний по бізнес принципу: інфраструктура, грузи, пасажири, ремонт та все інше.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x