Експортно-Імпортний банк Сполучених Штатів Америки повертається в Україну

Експортно-Імпортний банк Сполучених Штатів Америки повертається в Україну

Ще взимку 2019 року стало відомо, що Експортно-імпортний банк Сполучених Штатів Америки після п'ятирічної перерви прийняв рішення відновити свою співпрацю з Україною.

Як ще тоді підкреслили в посольстві України, це рішення дозволить збільшити обсяги українсько-американської торгівлі. Крім того, це стало "додатковим сигналом інвесторам про поліпшення умов ведення бізнесу в Україні".

У зв'язку з цим Посольство України у Вашингтоні пообіцяло продовжити тісну співпрацю з Ексімбанком США "з метою реалізації амбітних українсько-американських проектів".

Сьогодні ж Міністерство інфраструктури України провело переговори з Експортно-імпортним банком США щодо закупівлі нових локомотивів та окремого фінансування для українських авіакомпаній.

«Так, Експортно-Імпортний банк США повертається в Україну. І так, одні з перших програм, які вони готові фінансувати - це інфраструктура. Сьогодні з представниками Wabtec i Ексімбанку обговорили умови і часові рамки закупівлі чергової партії в мінімум 40 американських локомотивів для Укрзалізниці. А також попросили передбачити окреме фінансування Ексімбанку для українських авіакомпаній, щоб вони змогли оновити свій повітряний флот сучасними літаками», - написав Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x