Експертне середовище запропонує Укрзалізниці програму виходу з кризи

Експертне середовище запропонує Укрзалізниці програму виходу з кризи

За останній час, в інформаційному просторі, з'явилася дуже велика кількість повідомлень, щодо конфлікту між персоналом АТ “Укрзалізниця” та керівництвом підприємства.

Лунають відкриті заклики: зупинити локомотиви, та не виконувати роботу, через невиконання умов профспілок.  

Аналіз висунутих умов, показує, що профспілки грають не зовсім за правилами, та вимагають ті умови, які керівництво Укрзалізниці не зможе виконати, через фінансово-господарський стан підприємства. Відповідно - результативна частина вимог у більшості недосяжна.

Тому й запропоновано: провести два заходи, за участі фахівців з питань залізниці, профспілок, представників влади, активістів та інших, активних учасників профільних об'єднань, в т.ч. y Facebook.

Мета першого заходу, що пройде 28 травня об 11:00 - обговорення поточного стану взаємовідносин між робітниками та керівництвом УЗ з представниками профспілок, та знаходження консенсусу, з метою продовження роботи Залізниці.

Метою другого заходу, що розпочнеться о 14:00, на який запрошені колишні керівники, тідішнього, державного підприємства “Укрзалізниця”, екс-керівники філій та департаментів, є резолюція заходу, в якій будуть сформовані пропозиції для Наглядовій ради та правління АТ “Укрзалізниця”. Актуальним питанням є створення Ради Укрзалізниці при підприємстві, для надання всебічної допомоги у виході з кризової ситуації.

Заходи не несуть жодного політичного забарвлення і заяви деяких експертів, щодо належності організаторів заходу до тієї чи іншої політичної сили - не відповідають дійсності.

Ми моніторимо стан інформаційного середовища в ЗМІ та соціальних мережах, для створення загальної карти реакцій експертів та активістів.

 

Також ми закликаємо представників різних професійних майданчиків долучатися до нашого заходу, адже реакція деяких представників експертного середовища, наводить на думку про небажання провадити якісні зміни.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x