Чорноморське управління ДСБТ є «найефективнішим»

Чорноморське управління ДСБТ є «найефективнішим»

Діючий голова Чорноморського міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки», Ігор Пастух, відомий далеко за межами міста та Херсонської області. Про цю людину не раз писали місцеві та центральні ЗМІ. Раніше спливали історії про його діяльності на посту віце-мера Херсона в яких не раз говорилося про його незаконні дії аж до моменту скандального звільнення. Зараз не менш одіозні події відбуваються на посаді голови міжрегіонального управління ДСБТ.

У травні 2017 року, після відходу з міськвиконкому, Ігор Пастух очолив Чорноморське міжрегіональне управління «Укртрансбезпеки».

У сфері контролю інспекції знаходяться обласні і міжобласні, пасажирські перевезення та port state control і з приходом Пастуха на цю посаду, почали стрімко будуватися корупційні схеми по всій області і згодом дійшли до Миколаївської і Одеської області. Першими «потрапили на гачок» нелегальні перевізники. Як то кажуть «порушуєш - плати». Наступними «жертвами» були визначені базові підприємства, які здійснюють пасажирські перевезення, в тому числі на міжобласних маршрутах. Каталізатором цього процесу стала вимога легальних перевізників навести порядок, тобто заборонити роботу нелегалів, про боротьбу з якими Пастух неодноразово публічно заявляв.

У зв’язку з цими подіями, керівники профільних громадських організацій Херсонської області, зверталися до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, з проханням, розібратися з ситуацією, яка утворилася в регіоні у сфері регулярних пасажирських перевезень, та надати об’єктивну оцінку роботі Пастуха І.О. з виконання своїх безпосередніх обов’язків в організації боротьби з нелегальними перевезеннями в Херсонській області.

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк скликав всеукраїнську робочу нараду з безпеки на транспорті на якому пана Пастуха хвалили за виконану «ефективну» роботу, а він в свою чергу обіцяв робити ще більше, перевірити звичайно ж його діяльність ніхто й не подумав, чи просто не хотіли.

Слід відмітити, що дані заходи проводилися в вихідні дні 24-25 серпня в день незалежності України. Статус заходу - офіційна всеукраїнська робоча нарада з питань безпеки на транспорті! За інформацією сайта times, проживали учасники цього заходу у найдорожчих готелях, вечеряли у шикарному ресторані, та розважалися катанням на катері і гонками, як подейкують очевидці, в п'яному вигляді на водних мотоциклах. За інсайдерською інформацією все організував і оплатив пан Пастух в розмірі 300 000 (триста тисяч) гривень, хоча цифра може бути не точною.

До речі, технічне забезпечення заходу здійснював оргвідділ ОДА на чолі з його начальником Володимиром Клюцевським.

Нещодавно Міністерство інфраструктури України проводило перевірку діяльності ДСБТ. Під час перевірки було виявлено, що в Укртрансбезпеці сформована стійка незаконна схема по розподілу дозволів за грошову винагороду, як на рівні інспекторів та керівників регіональних управлінь, так і на рівні керівництва всієї служби.

Майже в 15 областях Львівській, Одеській, Закарпатській, Харківській, Вінницькій, Чернігівській, Сумській, Луганській, Херсонській та інших областях України були затримані працівники ДСБТ за вимагання хабарів. Також працівники ДСБТ вимагають хабарі за те, щоб не затримували перевантаженні фури, які нещадно руйнують автошляхи у тому числі новозбудовані.

25 жовтня 2017 року своїм розпорядженням голова ОДА Гордєєв А.А. №312 - ОС призначив своїм радником з питань транспорту і дорожньої інфраструктури Філончука В'ячеслава Миколайовича. Все б нічого, якби не шлейф кримінальних справ, які тягнуться за цим фігурантом і те, що він став радником голови ОДА Гордєєва А.А. за протекцією, а скоріше, за прямою вказівкою Пастуха.

Раніше, в рамках кримінального провадження №32015000000000236 директору ПАТ «Миколаївське обласне підприємство автобусних станцій» (ПрАТ «МОПАС») Філончуку В'ячеславу Миколайовичу оголошено підозру в скоєнні злочину за ч.3 ст.212 КК України. В даний час по обвинувальному акту Генеральної прокуратури України кримінальну справу №487 / 1911/17 щодо Філончука В.Н. розглядається в суді м.Миколаєва.

В даний час УСБУ Миколаївської області щодо Філончука В.Н. проводиться кримінальне провадження №2201650000000046 за ч.2 ст.258 КК України (фінансове і матеріальне забезпечення терористичної діяльності організацій і окремих осіб, які діють на непідконтрольною української влади території і ведуть бойові дії проти сил АТО).

Голова Чорноморського міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки» Ігор Пастух, всіляко лобіює кандидатуру радника губернатора Херсонщини з питань транспорту В'ячеслава Філончука, на посаду заступника начальника управління транспорту Херсонської області.

Нагадаємо, 11 квітня постановою Уряду України від виконання своїх повноважень був відсторонений голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк. 

Михайло Ноняк був відсторонений через чисельні звернення громадських організацій, звернення правоохоронних органів та подання Міністра Інфраструктури України Володимира Омеляна, на підставі перевірок, під час яких були виявленні суттєві порушення та прояви корупційних зв’язків. В постанові КМУ йшлося про провадження службового розслідування, щодо його діяльності.

За матеріалами: times та gazeta.ks

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x