«Будівництва першого марсохода завершено», - повідомив Китай

«Будівництва першого марсохода завершено», - повідомив Китай

Завершено будівництво марсохода для першої місії КНР на Марс, запланованої на 2020 рік.

Науковий керівник - китайської місячної програми Оуян Цзиюань повідомив, що фахівці Китайського національного космічного управління закінчили будівництво марсохода.

Як повідомляв Китай раніше, в 2017 році: «Ми плануємо відправити космічну місію на Марс й вперше провести під час неї орбітальні і наземні дослідження». Як уточнив головний конструктор проекту Чжа Жунцяо, робота ведеться за трьома напрямками: орбітального апарату посадкового модуля, а також марсохода.

Місія передбачає вихід і обертання на орбіті Марса, посадку і переміщення поверхнею. Планується також досліджувати атмосферу, рельєф, особливості магнітного поля і геологічні характеристики планети. Зокрема, орбітальний апарат отримає дані про атмосферу Марса, його магнітне поле, ландшафт і температуру.

Друга китайська місія з дослідження Марса крім орбітального зонда також включає в себе посадковий апарат і марсохід.

Після приземлення посадкового модуля з нього виїде марсохід, який буде досліджувати планету протягом як мінімум 92 днів.

Крім Китаю свої марсоходи в 2020 році відправлять і інші країни. NASA запланувало на липень-серпень запуск місії «Марс-2020», що складається з марсохода і невеликого безпілотного літального апарату, який буде досліджувати області навколо марсохода і допомагати визначати найбільш цікаві для вивчення точок.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x