Брифінг щодо збереження енергетичної незалежності України

Брифінг щодо збереження енергетичної незалежності України

6 серпня, в приміщенні Міністерства інфраструктури України відбувся спільний брифінг з представником Президента у Кабінеті Міністрів України Андрієм Герусом та Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

Брифінг відбувся за результатами наради щодо збереження енергетичної незалежності України.

«Ми чуємо, що поставки дизелю будуть призупинені, і в країні почнеться хаос, колапс і дефіцит. Хочемо запевнити, що жодних загроз немає»,- прокоментував Володимир Омелян.

На нараді разом з представниками компаній, а також Укрзалізницею визначили, як буде забезпечено постачання дизельного пального, газу. Також було прийнято рішення про формування оперативного штабу, який буде працювати щоденно, щоб будь які проходження між маршрутами не було під загрозою, а ринку не загрожували будь-які кризи.

«Потужність наших терміналів у морських портах України дозволяють збільшити обсяг переробки нафтопродуктів. Укрзалізниця має змогу забезпечити достатню кількість тяги вантажно рухомого складу для виконання перевезень нафтопродуктів»,- заявив Міністер інфраструктури України Володимир Омелян.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x