Бізнес-конференція «Старий vs Новий. Чому будівництво нового елеватору вигідніше ніж ремонт і модернізація старого?»

Бізнес-конференція  «Старий vs Новий. Чому будівництво нового елеватору вигідніше ніж ремонт і модернізація старого?»

25 вересня, 2019 року відбулася бізнес-конференція Української зернової асоціації «Старий vs Новий. Чому будівництво нового елеватору вигідніше ніж ремонт і модернізація старого?» в Києві, яка зібрала разом представників зернового бізнесу, кращих спікерів, якісні доповіді та найголовніше активну дискусію між учасниками.

Загальна кількість маршрутних станцій для зерновозів збільшується. Зараз це 164 станції, всі матеріальні потужності зростають і відкривають перспективу до подальшого зростання обсягів перевезення.

«Ми маємо вдвічі більший парк ніж мали 3 роки тому вагонів-зерновозів. Наразі отримали цікаву ситуацію, коли при збільшені зерновозів маємо на 28% быльше навантажених вагонів – це 103 потяги по 54 вагонів, які додатково завантажують нашу інфраструктуру. Це свідчить про те, що у нас не є правильне планування маршрутів, тому що вони десь стоять завантажені і відповідно не доїхали ще до свого пункту вивантаження. Таким чином ми збільшили кількість складів на колесах, це говорить про те, що нам потрібно більше якісне планування при такій кількості вагонів», - прокоментував Андрій Рязанцев.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x