Зростання кількості ДТП в Україні

Зростання кількості ДТП  в Україні

За даними страхових компаній та патрульної поліції в Україні значно зростають дорожньо-транспортні пригоди. У страховій компанії «КАСКО» звернень збільшилось на 19%, «ОСАГО» на 45%.

За даними патрульної поліції, відзначають збільшення ДТП протягом року на 6,2% серед них в стані алкогольного сп’яніння 28%.

Відомо, що основні причини аварій - недотримання дистанції та порушення правил маневрування, перевищення безпечної швидкості, порушення правил проїзду перехресть.

«Збільшилася не тільки кількість ДТП, а й частка випадків, які класифікуються як протиправні дії третіх осіб. Найбільш всього страждають від зловмисників - скло автомобілів, фари та колеса», - заявив керівник департаменту врегулювання страхових випадків АСК «ІНГО Україна» Олександра Руліківского.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x