Затримано заступника начальника ДСБТ в Миколаївській області

Затримано заступника начальника ДСБТ в Миколаївській області

Військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону спільно з УЗЕ в Миколаївській області в рамках процесуального керівництво в кп 42018150410000069 від 26.04.2018 за ч.3 ст.368 ККУ (досудове слідство здійснюється СУ ГУНП в Миколаївській області в м. Коблево, Березанського району Миколаївської області викрито Заступника начальника Управління Укртрансбезпеки в Миколаївській області Костенка Леоніда Івановича, який вимагав та отримав від представника підприємства що займається пасажирськими перевезеннями громадянина Б., неправомірну вигоду в розмірі 40000 гривень за не складання протоколів про вчинення адміністративних правопорушення та не перешкоджання здійсненню підприємницької діяльності. Костенко Л.І. з метою приховування факту отримання неправомірної вигоди наказав громадянину Б. передати неправомірну вигоду іншій особі. Наразі проводиться огляд місця події під час якого виявлено предмет неправомірної вигоди та затримання Костенка Л.І. в порядку ст. 208 КПК України. Тривають першочергові слідчі дії.

Нещодавно ми публікували статті (частина першачастина друга та  частина третя) про те, що Укртрансбезпка можливо підроблює дозволи на міжнародні перевезення. Також публікували інормацію, що потрапила до нас з різних джерел, про результати перевірки діяльності Укртрансбезпеки. Також ми писали про затримання корупційної вертикалі УТБ в Луганській області.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x