Запорізький автомобілебудівний завод призначив нового голову правління

Запорізький автомобілебудівний завод призначив нового голову правління

Головою правління АТ "Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ), що входить до складу корпорації" УкрАВТО ", з 9 квітня терміном на п'ять років призначено Антона Лазарєв. Про це повідомляє агенство «Інтерфакс-Україна».

Згідно з повідомленням ЗАЗу в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), таке рішення прийняла наглядова рада АТ на засіданні 5 квітня, звільнивши від обов'язків голову правління Миколу Євдокименка "в зв'язку зі зміною складу правління".

Як зазначає агентство, Лазарєв раніше обіймав посаду заступника голови правління корпорації.

Євдокименко очолював правління Запорізького автозаводу з 2005 року, з річною перервою (з травня 2013 по травень 2014 роки), коли він обіймав посаду першого заступника міністра промислової політики. Після призначення Лазарєва головою Євдокименко в новому складі правління АТ "ЗАЗ" став його членом.

Запорізький автозавод, щодо якого в кінці минулого року порушено справу про банкрутство, в даний час в невеликих кількостях випускає комерційні автомобілі і автобуси.

Раніше ми писали, що наприкінці квітня – на початку травня Запорізький автомобілебудівний завод почне збирати нову модель малого автобуса ЗАЗ А08.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x