Закон про електронний квиток у міському транспорті набув чинності

Закон про електронний квиток у міському транспорті набув чинності

Закон про запровадження автоматизованої системи оплати проїзду в міському транспорті, який був прийнятий Верховною Радою України 17 січня 2017 року, набув чинності 7 травня.

Електронний квиток є документом, який надає пасажиру право отримувати транспортні послуги після реєстрації в автоматизованій системі обліку оплати проїзду.

Органи місцевого самоврядування мають усі повноваження щодо впровадження нової системи та установлення порядку її функціонування.

Законом передбачена обов’язковість забезпечення пільгових категорій населення електронними квитками та реєстрації проїзних документів у населених пунктах, а також система штрафів за безквитковий проїзд.

За словами першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Геннадія Пліса, процес впровадження нової системи оплати проїзду у столиці є складним через відсутність єдиного підходу до системи.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x