ЄІБ надасть Україні позику 75 млн євро на безпеку на дорогах

ЄІБ надасть Україні позику 75 млн євро на безпеку на дорогах

Україна і Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) на полях саміту Україна-ЄС у Брюсселі у понеділок підписали угоду про надання позики на EUR 75 млн для реалізації проекту "Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України". Про це інформує агенство "Інтерфакс-Україна".

"ЄІБ виділяє EUR 75 млн, які отримають п'ять найбільших міст України: Дніпро, Київ, Львів, Одеса і Харків", - зазначено в повідомленні прес-служби віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Як вказує ЄІБ в релізі у зв'язку з підписанням угоди, додатково до позики буде надано грант ЄС у розмірі EUR 4,25 млн у рамках так званої Програми інвестування для країн-сусідів ЄС (Neighbourhood Investment Facility, NIF або), що виділяється для підготовки проекту, розвитку та моніторингу.

Виконавцем проекту є Міністерство інфраструктури, а одержувачами фінансової допомоги від ЄІБ – міська влада названих міст. Інвестиції будуть спрямовані на ліквідацію найбільш аварійно небезпечних ділянок шляхом створення кращих розв'язок та сучасних транспортних систем, а також вдосконалення перехресть і оновлення дорожньої інфраструктури, зазначає банк.

За його даними, інші заплановані в рамках проекту зміни будуть включати розвиток мережі безпечних вело - і пішохідних доріжок, системи планування міського транспорту, введення обмежень швидкості в житлових масивах та в зонах розташування шкіл, а також впровадження IT-системи управління дорожнім рухом.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x