Вулиці Харкова обладнають «розумними» світлофорами з можливістю оперативно реагувати на затори

Вулиці Харкова обладнають «розумними» світлофорами з можливістю оперативно реагувати на затори

Всі світлофори Харкова поступово модернізуються і підключаються до системи «Смарт Сіті». Про це на засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та екології Харківської міської ради повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, інформує Аutogeekutogeek.

Харків позиціонується як «смарт сіті» - місто, яким керують за допомогою сучасних технологій. Управління суспільним транспортом і організація дорожнього руху - теж частина цієї програми. В даний час у нас одночасно працюють дві системи: одна - на старому програмному комплексі, друга - на новому. Нова система передбачає не просто заміну світлофорів, контролерів і тому подібного. Це вже розміщення на світлофорних об'єктах датчиків щільності транспортного потоку, оглядових камер. На сьогодні в новій диспетчерській підключені більше 65 світлофорних об'єктів з 350, що є в Харкові. Ними можна керувати дистанційно: міняти циклограму, перезавантажувати, вводити в будь-який режим, отримувати відеосигнал. Тобто диспетчер візуально оцінює стан на перехресті, бачить «хвости», пробки і оперативно реагує на ситуацію, - розповів Сергій Дульфан.

Таким же чином відслідковується робота громадського транспорту, на якому встановлені трекери руху. Оглядові камери розміщені на кінцевих зупинках та на розворотних колах. За словами Дульфана, робота по підключенню світлофорних об'єктів до системи «Смарт сіті» триватиме - від центральних магістралей до периферійних районів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x