Volvo презентувало перший в світі автономний електробус

Volvo презентувало перший в світі автономний електробус https://www.intelligenttransport.com/transport-news/76405/full-size-autonomous-electric-bus/

Шведська компанія Volvo та Nanyang Technological University (NTU) в Сінгапурі представили перший в світі 12-метровий автономний електричний автобус. 

Автобус пройшов попередні випробування в Центрі передового досвіду для тестування та дослідження автономних транспортних засобів (CETRAN). Це перший автономний, повністю електричний автобус Volvo, що може застосовуватися у системі громадського транспорту.

Автобус Volvo 7900 Electric може вміщати в себе 85 пасажирів. Він оснащений сенсорами та навігаційними засобами керування, які керуються комплексною системою штучного інтелекту (AI). Штучний інтелект захищений системою кібербезпеки. Він оснащений 3D камерою та іншими датчиками, а також сучасною супутниковою системою навігації.

Автобус Volvo 7900 Electric здатен проїхати 25 км при повній зарядці. За допомогою системи швидкої зарядки, потужністю 300 кВт, він може бути повністю заряджений за 3-6 хв.

Автобус поставляється з автономним дослідницьким програмним забезпеченням Volvo, підключеним до ключових елементів керування та декількох сенсорів. 

Система включає в себе датчики виявлення світла та дальності (lidar), 360-градусні камери та сучасну глобальну супутникову систему навігації, яка використовує кінематику в реальному часі. Це схоже на будь-яку глобальну систему позиціонування (GPS), але використовує декілька джерел даних, що дають точність розташування точок до одного сантиметра.

«Наш електричний автобус з автономною технологією є важливим кроком до нашого бачення чистого, безпечного та розумного міста. Шлях до повної автономії, безсумнівно, є складним, і наше партнерство з NTU та LTA має вирішальне значення для реалізації цього бачення, як і наше першочергове прагнення -- безпека», -- розповів Хокан Агневалл, президент Volvo Buses

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x