Водії вантажівок блокують роботу нового габаритно-вагового комплексу на Криворізькій трасі

Водії вантажівок блокують роботу нового габаритно-вагового комплексу на Криворізькій трасі

На Криворізькій трасі запущений в роботу новий габаритно-ваговий комплекс, і вже в перший день були зафіксовані випадки перешкоджання його нормальному функціонуванню. Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це розповів в Facebook радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голік.

"Перший день роботи "Укртрансбезпеки" на новому майданчику ГВК, побудованого нами на Криворізькій трасі. За день складено 12 актів, з них 11 - перевантаження", - написав він.

Читайте також: Через службову недбалість Укртрансбезпека не може використовувати ГВК

Голик повідомив, що зараз вже пошкоджені знаки, встановлені перед майданчиком, підкресливши "спосіб і охайність їх пошкодження".

Крім того, за його словами, один з вантажівок на дві години заблокував роботу майданчика, вдаючи, що міняє колесо.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x