Виявлення порушень системою WiM

Виявлення порушень системою WiM

В кінці вересня 2019 року були запущені перші майданчики системи зважування в русі Weight-in-Motion (WiM). З 1 по 30 листопада була зібрана статистика, за результатами було встановлено, що на трасі Київ-Чоп зафіксовану понад 200 фактів порушення габаритно-вагових обмежень.

Система WiM веде цілодобове спостереження, її не можна обійти, чи об’їхати. Ми щосекунди отримуємо дані про кожне порушення – включно із розпізнаним номерним знаком і всіма параметрами. Наразі Укравтодор відпрацьовує систему оперативного інформування Укртрансбезпеки для того, аби порушення було миттєво припинено. Ціна таких перевантажень – збільшення руйнівного впливу на дорогу в 10 і більше разів. Щороку на ремонт доріг Україні потрібні сотні мільярдів гривень, а це гроші – платників податків”, – прокоментував Олександр Кубраков, керівник Державного агентства автомобільних доріг України.

Відомо, що більшість вантажівок, які перенавантаженні рухаються в нічний час. З 200 перенавантажених вантажівок тільки три мали дійсний дозвіл на вантажні перевезення на ділянці дороги, і тільки один транспортував стільки, скільки задекларував.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x