Vision Zero за 3 хвилини від Міністерства Транспорту Швеції

Vision Zero за 3 хвилини від Міністерства Транспорту Швеції

Vision Zero — шведська програма з підвищення безпеки дорожнього руху та зниження смертності в ДТП. Програма була прийнята парламентом країни в жовтні 1997 року.

Як повідомляє Trafikverket, філософська безпека Vision Zero побудована на 3 основних принципах:

  1. ДПТ не мають переводити до серйозної шкоди здоров’ю;

 2. Система безпеки передбачає спільну відповідальність;

 3. Необхідно приділити увагу можливостям та обмеженням людини.

Найголовніше на чому базується програма:

• Правильна поведінка сприятиме безпечному дорожньому руху, а помилки не мають призводити до серйозних травм людей. Це означає, що дороги вулиці та транспортні засоби мають бути пристосовані та підготовлені відповідно до можливостей та обмежень людини.
• Відповідальність за безпеку дорожнього руху розподіляється порівну між тим, хто проектує, і тими, хто використовує систему автомобільного транспорту.
• Учасники дорожнього руху мають проявляти увагу, несуть відповідальність за дотримання законодавства і правил.

«Прості речи в комплексі мають знизити до 2050 року рівень смертності на дорогах до 0! Саме таку амбітну ціль поставила ООН перед всіма країнами, які вірять, що смертність на дорогах можна попередити!» - прокоментувала на своїй особистій сторінці в Facebook заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x