Верховна Рада розгляне законопроект про скасування ПДВ при розмитненні електрокарів

Верховна Рада розгляне законопроект про скасування ПДВ при розмитненні електрокарів

17 травня 2017 року на комітеті митної і податкової політики Верховна Рада України розгляне законопроект 5494, який передбачає скасування податку на додану вартість при розмитненні електрокарів до 2021 року.

18 травня 2017 року Міністерство інфраструктури України розпочне реєструвати законопроект про комплексний підхід до розвитку сегменту електроавтомобілів в Україні, який включає в себе зниження вартості електромобілів до 35%, розвиток та будівництво зарядних станцій, а також створення власного виробництва електромобілів. Про це повідомив Міністр інфраструктури України, Володимир Омелян, на своїй сторінці у Facebook.

За словами міністра, наразі в парламенті немає супротивників законопроекту, зате підтримують розвиток сегменту електрокарів у кожній фракції.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x