Верховна Рада прийняла законопроект про паркування транспортних засобів

Верховна Рада прийняла законопроект про паркування транспортних засобів

Верховна Рада України прийняла законопроект №5364 «Про паркування транспортних засобів», який дозволить навести порядок на вулиця міст без залучення поліції.

Згідно з законопроектом, за допомогою фото та відео відбуватиметься фіксація порушень, пов’язаних зі стоянкою та зупинкою транспортних засобів. Повідомлення про штрафи будуть залишатися на лобовому склі, а розміри штрафів прив’язуватимуться до вартості однієї години паркування (у 20-кратному розмірі).

Більш того, інспектори з паркування матимуть змогу евакуювати транспортний засіб до штрафмайданчика у тому випадку, якщо транспортний засіб заважає руху інших транспортних засобів або становить загрозу для безпеки руху.

Даний законопроект був підтриманий 232 депутатами.

Відповідні зміни будуть внесені до Кодексу України про адміністративні порушення, а також у закони «Про дорожній рух», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про страхування» та «Про Національну поліцію».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x