Верховна Рада можливо збільшить штрафи автомобілістам

Верховна Рада можливо збільшить штрафи автомобілістам

Незабаром у Верховній Раді профільний комітет розгляне законопроект №2628, він передбачає збільшення штрафу за неправильну парковку автомобіля.

За зупинку на місцях передбачених для водіїв з інвалідністю, а також хто без підстав використовує знак «водій з інвалідністю» - штраф 34 тисячі гривень. За стоянку в забороненому місці – штраф від 510 гривень до 3400 гривень. 

Відомо, що згідно законопроекту 70% від суми буде передано до місцевого бюджету, у пояснювальній записці до проекту сказано, що це за для стимулювання робити розмітки скрізь, де тільки можливо. 

Також в пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що розмітку потрібно змінити на більш контрастною за кольором, розміром та формою.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x