В Запорізькій області зупинили фуру перевантажену на 18,8 тонн

В Запорізькій області зупинили фуру перевантажену на 18,8 тонн

Співробітники Управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області зупинили автомобіль, який перевозив вантаж по маршруту Краматорськ-Херсон. Про цем повідомили у відомстві, інформує сайт міста Запоріжжя.

Автомобіль був перевантажений 58,84 тонни (при допустимій нормі 40 тонн). За даним фактом було складено акт про перевищення нормативних вагових параметрів.

"Згідно з актом розрахована плата за проїзд по дорогах загального користування на суму 13572,00 євро", - повідомили у відомстві.

Порушник був затриманий на території Запорізької області, на трасі Харків-Сімферополь.

На сьогодні в області обладнані 5 майданчиків для зважування вантажних авто. В Управлінні Укртрансбезпеки кажуть, що цього недостатньо і додають, що сьогодні визначені місця, на яких в перспективі можна обладнати ще 10 таких майданчиків. У відомстві зазначають, що штрафні санкції складають тисячі євро.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x