В Україні конфіскуватимуть автомобілі з іноземними номерами

В Україні конфіскуватимуть автомобілі з іноземними номерами

Національна поліція України спільно з Митною службою повідомили про наміри розпочати рейди з метою виявлення та конфіскації автомобілів, які були незаконно ввезені до країни.

Не всі автомобілі підлягають конфіскації. Конфіскуватимуть лише транспорт, який знаходився на території України не менше місяця. Якщо термін складає менше місяця, то власнику авто загрожуватиме штраф у розмірі 8 тисяч гривень.

Якщо ж автомобіль в Україну ввозив нерезидент, то правоохоронці не випишуть штраф, але конфіскують транспортний засіб.

Такі рейди вже були успішно проведені у Полтавській та Тернопільській областях.

Наразі правоохоронці продовжують пошуки порушників, які перевищили терміни перебування транспорту на території України.

На думку експертів, уряд спочатку дав можливість незаконним шляхом завезти в Україну автомобілі з європейського ринку, а потім вирішив збагачуватись на «своїй» територій.

Джерело: Антикор

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x