В Україні з’явиться мережа заправок для електромобілів

В Україні з’явиться мережа заправок для електромобілів

У 2018 році в Україні буде розпочато створення мережі заправок для електромобілів. Про це повідомив міністр інфраструктури, Володимир Омелян, в ефірі «5 каналу».

«У цьому році приватна компанія запускає суперчарджери – електричні заправки з потужністю від 50 кіловат. Ми хочемо спільно з ще однією державною компанією в цьому році почати, а в наступному році завершити встановлення суперчарджеров, але з більшою потужністю – 100-150 кіловат на кожну зарядку, щоб українці не боялися виїжджати за місто, а могли спокійно подорожувати. Наприклад, Київ-Одеса, знаючи, що вони проїхали 100-150 кілометрів, і кожні 100-150 кілометрів варто суперчарджер, ти витрачаєш 10-15 хвилин на каву і їдеш далі. Це змінить психологічну картину, адже зараз власники електрокарів хочуть постійно перебувати у розетки », – пояснив Омелян.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x