В Україні запустили систему відео і фотоспостереження на дорогах

В Україні запустили систему відео і фотоспостереження на дорогах

Системи фото- і відеофіксації порушень ПДР вже запущені в Україні. Зокрема, такі камери на даний момент працюють в Києві і деяких інших населених пунктах.

Київська міськадміністрація вже зараз "бачить" через мережу камер порушення ПДР по Києву. По місту встановлено безліч відеокамер з роздільною здатністю Full HD. З них зображення потрапляє на централізовану мережу, звідки інформація передається до відповідних правоохоронних органів. Система називається "Безпечне місто".

В цілому, по Україні у цій системи вже працює близько 4100 камер. 3 петабайта інформації зберігається 30 діб. Є оглядові та панорамні камери. Деякі з них роботизовані. Встановлено камери на складних розв'язках і перехрестях. Здатні визначати кількість трафіку і завантаженість доріг. Система передає інформацію в МВС і ГСЧС.

При цьому фіксуються не тільки дороги, але і важкодоступні місця (під мостами, контроль паркомісць).

Але найголовніше, що ця система визначає номерні знаки, і проводить детекцию осіб. Фіксація будь-яких правопорушень-порушення напрямку руху, виїзд на зустрічну, виїзд на смугу громадського транспорту.

Точність 95%, визначення номерного знака на автомобілі, який рухається зі швидкістю до 125 км / год, незалежно від часу доби. Порушення запам'ятається не тільки на фото, але і на короткому відео.

Аutocentre.ua.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x