В Обухові пройшли громадські слухання, щодо діяльності одного з місцевих перевізників

В Обухові пройшли громадські слухання, щодо діяльності одного з місцевих перевізників

До нашої Організації звернулися представники перевізника, деякі громадські організації та мешканці міста Обухів. З проханням допомогти їм відстояти ім’я та посприяти в викритті фактів, що паплюжать ділову репутацію підприємства.

З метою розібратися в ситуації, що склалася представники ГО «ВЦРТІ» прийняли участь в громадському обговоренні, що відбулося 22.05.2018 в місті Обухів, щодо ситуації, яка сталася 04.05.2018 на зупинці «Школа» в місті Обухові.

На зупинці відбулася стрілянина, через те, що ветерану АТО було відмовлено в безкоштовному пільговому проїзді. Ми не будемо досконально розписувати цю ситуації, дізнатися більше ви можете на цьому сайті, або на цьому.

На громадських слуханнях були присутні представники депутатського корпусу міста Обухів, представники громадських організацій, голова спілки ветеранів АТО та мешканці міста Обухів.

В цілому на слуханнях була дуже жвава дискусія, і резюмуючи її можна зауважити те, що представники Укртрансбезпеки за підтримки окремих громадських організацій чинили неправомірні дії по відношенню до  «Обухівтранс» та проводили цільові перевірки діяльності саме цього перевізника. І за деякою інформацією, що надійшла до нас, порушень в автомобільних засобах, що перевозять пасажирів, виявлено не було. (інформація, щодо порушень за результатами таких перевірок, не є офіційно підтвердженою, ми ведемо роботу задля отримання документів з офіційних джерел)

Голова спілки ветеранів АТО м. Обухів, заявив: «Жодного разу а ні мені, а ні побратимам не було відмовлено в безкоштовному проїзді на маршрутах перевізника».

Ми спробуємо більш детально розібратися в ситуації, адже ми, як громадська організація що бореться за якість та ефективність на дорогах України. Не можемо залишатися в стороні від тих, хто просить нашої допомоги.

photo5204049652104669473

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x