В МІУ відбулося продовження обговорення закону, щодо змін до транспортного законодавста

В МІУ відбулося продовження обговорення закону, щодо змін до транспортного законодавста

8 грудня був внесений на розгляд Верховної ради Законопроект 7386 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу". Для того, щоб запропонований законопроект вирішував проблеми, з котрими наразі стикаються міжнародні, міжміськи та міські перевізники відбуваються консультації МІУ з Експертною радою при МІУ та представникам інших організацій, котрі мають напрацювання, щодо врегулювання ситуації, що скалалася. У представників МІУ та Експертної ради при МІУ вже сформувалося спільне бачення про допуски перевізників, але ще є питання по громадському транспорту, котрі будуть прямо впливати на ціноутворення, безпеку та податкове навантеження громадського транспорту в містах. 

Відповідно до угоди "Про асоціаціюміж Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони" з ЄС ще у  листопаді 2017 року необхідно було внести відповідні зміни до діючого законодавства. Тож зараз держава Україна в обличчі відповідальних осіб, порушує строки імплементації відповідного договору. 

Дискусії виникли навколо деяких основних понять, що таке громадьскі перевезення, що таке комерційні перевезення. Також немає бачення перехідного періоду від старого законодавства до нового, немає бачення виплати компенсацій за перевезення пільгових перевезень,та інші. 

В цілому, обговорення щодо змін вийшли на новий рівень, завдяки участь в обговоренні спеціалістів з Експертної ради при МІУ та Комітету автомобільного транспорту Експертної ради при МІУ.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x