В МІУ відбулась нарада щодо проблем пов'язаних з проведенням ОТК

В МІУ відбулась нарада щодо проблем пов'язаних з проведенням ОТК

13 грудня 2019 року відбулась нарада в будівлі Міністерства інфраструктури України (далі- МІУ), щодо обговорення нагальних проблем, що пов’язані з проведенням обов’язкового технічного контролю (далі- ОТК) транспортних засобів.

У засіданні прийняли участь представники громадської організації АСІВ, начальник відділу технічного контролю та перевезення небезпечного вантажів транспортними засобами Головного сервісного центру МВС ( далі – ГСЦ МВС) Валерій Василюта, директор Директорату з безпеки на транспорті МІУ Антон Щелкунов, директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень МІУ Ольга Рябова.

На зустрічі були висвітлені основні проблеми щодо проведення ОТК. МІУ блокувало діяльність надання послуг проведення ОТК з 2017-2019 року без відомих причин, зокрема паном Антоном Щелкуновим, оскільки його рідний брат - Сергій Щелкунов працює в ТОВ «УКР-ТЕСТ-СТАНДАРТ».

На сьогоднішній день перепони не закінчуються, ГСЦ МВС навмисно створює дефіцит бланків проходження технічного огляду, попри те відомо, що бланків є в достатній кількості.

Валерій Василюта прокоментував: «Мені причина невідома, але, можливо - це просто неналежне виконання своїх обов’язків».

В свою чергу Ольга Рябова була здивована дізнавшись, що існує офіційний переклад Директиви 2014/45/ЄС, яка врегульовує періодичність тестування на придатність до експлуатації для моторних транспортних засобів та їх причепів, згідно якої Україна повинна була імплементувати положення даної Директиви протягом 5 років підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

На зустрічі суб’єкти ОТК офіційно надали свої пропозиції щодо покращення ситуації проходження ОТК. В найближчий час після опрацювання Директоратами наданих пропозицій буде влаштована зустріч, щоб предметно обговорювати пропозиції.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x