Укртрансбезпека здійснює тиск на легальний бізнес

Укртрансбезпека здійснює тиск на легальний бізнес

Після публікацій щодо діяльності Чорноморського міжрегіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті, до нас потрапили копії 9 протоколів обстеження автостанцій Уктрансбезпекою. Проаналізувавши протоколи ми знайшли відверту брехню та маніпуляцію зі сторони представників УТБ. Та вирішили розглянути найнеадекватніший з них, а саме протокол обстеження автостанції АС «Херсонська міжміська». За фотографії дякуємо представникам ГО "ВЦРТІ" в Херсонській обасті.

За інформацією вказаною в протоколі обстеження автостанції (додається нижче), представники УТБ виявили наступні порушення:

  1. Каси – не допущено.
  2. Камеру схову ручної поклажі – відсутні.
  3. Наявність приміщень для пасажирів з дітьми (кімната матері і дитини) – не допущено.
  4. Загальна кількість платформ для прибуття, відправлення автобусів – відсутні.
  5. Кількість критих платформ для прибуття, відправлення автобусів – відсутні.
  6. Наявність кімнат тривалого відпочинку водіїв – не допущено.
  7. Надання інформації через систему гучного мовлення – не допущено.
  8. Наявність технічного обладнання, конструкцій та засобів для забезпечення вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями – відсутнє.

Тепер пропонуємо розібрати кожний випадок окремо з наданням доказів щодо недостовірності інформації зазначеною УТБ.

1) Каси - До кас представників УТБ не повинні були допускати через те, що в касах знаходяться грошові кошти відповідальність за які на пряму несуть касири. Відповідно порушення тут немає, але наявність кас та каси для осіб з інвалідністю ви можете побачити на фото нижче.

1

2) Камери схову ручної поклажі – Ось, наприклад, фотографія представника УТБ який заповнює протокол сидячи прямо поряд з камерами схову багажу з АС «Голопристаньса» в протоколі якої також не виявлено камер схову багажу.

Гопри3 1

І фотографія камер та місця для зберігання багажу на АС «Херсонська міжміська» про яку ми пишемо в цьому матеріалі.

2.1   2.2

3,6) Наявність приміщень для пасажирів з дітьми та кімнати відпочинку водіїв – можна переглянути також нижче. Потрібно також зазначити, що сходи до кімнати відпочинку водіїв та кімнати матері та дитини не заблоковані та знаходяться в повній доступності, тож не допустити туди працівників Укртрансбезпеки фізично неможливо.

3.1  

4,5) Наявність платформ. Фотографія платформ та те, що всі вони криті додаємо нижче.

4

7) Система гучного мовлення знаходиться в тому ж приміщені в якому і каси, тож допустити туди представників УТБ неможливо. Але система є і вона повністю функціонує.

7

8) Наявність технічного обладнання, конструкцій та засобів для забезпечення вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями. Технічне обладнання не тільки є в наявності, а і дивлячись на нього видно, що система працює вже багато років та підтримується в гарному стані.

8.1   8.2

Тож фактично ми бачимо брехню та маніпуляції зі сторони Чорноморського міжрегіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті, яке очолює Ігор Пстух, про якого ми вже публікували матеріли. Яку мету переслідують представники ДСБТ Херсону? Відповідно до наших оціночних суджень, скоріш за все, це спроби утиснути легальний бізнес, котрий сплачує податки та збори, з метою переведення грошових потоків з легального поля в нелегальне. Але ми не стверджуємо це, а лише робимо припущення.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x