Укртрансбезпека Києва продовжує перевіряти лише ліцензованих перевізників

Укртрансбезпека Києва продовжує перевіряти лише ліцензованих перевізників

Державна служба України з безпеки на транспорті продовжує перевіряти лише ліцензованих перевізників. Інспектори київського територіального управління Укртрансбезпеки проводили вибіркову перевірку ліцензованих автобусних маршрутів за напрямами Обухів-Київ, Українка-Київ.

За інформацією, що отримали представники ГО «ВЦРТІ» від водіїв ДСБТ перевіряло автобуси в продовж трьох годин. Перевіряли наявність та відповідність документації, справність автотранспортного засобу, наявність медичної аптечки та вогнегасника. Все це відбувалося на території ліцензованого автовокзалу «Видубичі».

В той же час представники ГО «ВЦРТІ» відвідали «автовокзал», що знаходиться біля станції метро «Палац Україна», де зафіксували в загальній кількості 8 «спринтерів». Зазначені «спринтери» виконують перевезення до м. Рокитне та м. Біла церква. «Спринтери» працюють за системою, один «спринтер» поїхав за «маршрутом» місце стоянки займає інший автобус і розміщує на лобовому склі табличку з напрямом його руху.

На цій «Автостанції» представники ГО «ВЦРТІ» не побачили не тільки інспекторів ДСБТ, а і навіть представників Нац. поліції.

За останні два роки своєї «активної» діяльності. ДСБТ не змогла вжити заходів, щодо усунення таких «автовокзалів». ГО «ВЦРТІ» направила до ДСБТ відповідний інформаційний запит, з метою отримання інформації, щодо діяльності «автовокзалу» біля станції метро «Палац Україна», та графіку рейдових перевірок.

 

photo5451632273083443344   photo5451632273083443346   photo5454145189728856336

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x