Укравтодор розширює систему WiM

Укравтодор розширює систему WiM

У 2020 році Укравтодор планує встановити у 15 областях України 23 майданчики Weigh-in-Motion (WiM), зазначено на офіційній сторінці Укравтодор у Facebook.

WIN- це сучасна технологія виявлення перевантаженого транспорту; цілодобовий моніторинг руху; автоматична фіксація порушень (фіксується номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість тощо); а найголовніше мінімальний вплив людського фактору.

Вже оголошено 19 тендерів. Крім того, ще 25 майданчиків у 16 областях планується встановити за рахунок програми підвищення безпеки руху.

Наразі у рамках пілотного проєкту встановлено 6 майданчиків WiM навколо Києва. У період з 19 грудня 2019 року до 31 травня 2020 року зафіксовано 1 153 587 вантажних автомобілів, що порушили встановленні габаритно-вагові обмеження, а це майже кожна друга вантажівка.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x