Український авторинок демонструє зростання, проте темпи помітно сповільнюються

Український авторинок демонструє зростання, проте темпи помітно сповільнюються

Згідно з останньою інформацією, у лютому 2018 року зусиллями всіх операторів було реалізовано 5,8 тис. нових легкових автомобілів. Це на 22% більше, ніж роком раніше, але в порівнянні з січнем, обсяг операцій з новими авто скоротився на 12%.

Однак незважаючи на це, за результатами перших двох місяців 2018 року, авторинок України продовжує демонструвати досить вражаюче зростання + 31%. Варто також відзначити, що структура попиту змінилася кардинально.

Лідером в лютому став Volkswagen, якому вдалося випередити і Toyota, і Renault. Більше того, на 4-е місце вийшов ще один бренд VW Group - Audi. Обидві ці марки тільки за місяць додали в продажах більше 40%. Ось таким несподіваним чином "дізельгейт" відбився на українському ринку.

Такі автодилери, як Hyundai, Mercedes-Benz та Chery також доволі інтенсивно нарощували продажі минулого місяця.

Як передають експерти, у лютому остаточно стало зрозуміло, що попит на бюджетні автомобілі серед приватних покупців стає зникаюче малою. Конкуренція з боку старого імпорту, а особливо "евроблях" не залишила шансів на ринку багатьом виробникам автомобілів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x