Україна за останні 5 років втратила 30 тисяч кваліфікованих водіїв

Україна за останні 5 років втратила 30 тисяч кваліфікованих водіїв

За останні 5 років близько 30 тис. кваліфікованих українських водіїв транспортних засобів (ТЗ), які виїхали працювати за кордон. Про це заявив голова ради і президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АсМАП) Леонід Костюченко під час прес-конференції на тему "Єдиного вікна", передає Delo.ua.

"Коли автомобіль простоює на кордоні 2 години або 2 дні, приходить агент іншої країни, фотографує паспорт нашого водія і коли водій їде назад, агент вручає йому запрошення на роботу. Ми за 5 років втратили близько 30 тис. водіїв, яких готували. Вони пішли працювати в Прибалтику, Росію, Польщу та інші країни ", - зазначив Костюченко.

Він констатував, що кваліфіковані водії йдуть на більш гідну зарплату, тоді як в Україні з цим поки проблема.

"Зарплату на європейському рівні наші водії отримуватимуть, коли, як у європейських перевізників, буде виконана норма перевезень в 220-230 тис. км на рік. У нас же ця цифра становить 70-80 тис. км", - повідомив президент АсМАП.

За словами Костюченка, на сьогоднішній день транспортний засіб простоює дві третини часу перевезення вантажу.

 "Ми сьогодні дві третини часу перебуваємо в просте. Ми простоюємо гроші, ми не відпрацьовуємо ті кредити, які були взяті на автомобілі ... Більш того, фактично за місяць 7 днів автомобіль знаходиться в дорозі", - констатував Костюченко.

Також ми повідомляли, що Укртрансбезпека видає дозволи на ТЗ перевізників, які не мають діючої ліцензії на право перевезення вантажів та/або пасажирів в міжнародному сполученні. У зв’язку з цим склалася ситуація з нестачею дозволів.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x